Актери за кои не знаевте дека се геј

Актери за кои не знаевте дека се геј во реалниот живот.

Овие актери не се одрекле од својата секусална определба, ниту пак зборуваат на оваа тема. Погледнете некои од актерите за кои можеби и не знаевте дека се геј во реалниот живот.

Захари Квинто

Најпознат од шоуто “Херои” и ќе го глуми Спок во филмот “Ѕвездени патеки”

1 Zachary-Quinto

Мет Бомер

Глуми во шоуто “Бела јака” и има три деца со својот животен партнер Симон Сали.

©BAUER-GRIFFIN.COM On the set of 'White Collar' Picture shows: Matthew Bomer NON-EXCLUSIVE August 16, 2010 Job: 100817P1 New York, New York www.bauergriffin.com www.bauergriffinonline.com

Виктор Гарбер

Познат по улоги како татко, потврди дека е геј во 2013. Тој дури и мислел дека сите веќе знаат за неговата определба.

4 Victor-Garber

Џонатан Бенет

Од филмот “Злобни Девојки” како Арон Самуелс

5 Jonathan-Bennett

Сер Иан Меккелен

Најпознат по “Господар на прстените” и улогата на Магнето од “X- men”

6, Sir-Ian-Mckellen

Мет Далас

Од шоуто “Кеили XY” каде ја игра главната улога

7 Matt-Dallas-682x1024

Дејвид Хајд Пирс

Најдобро познат како д-р Нилс Крејн во хит серијата “Фрејзер”

NEW YORK - JUNE 13: Actor David Hyde Pierce attends the 64th Annual Tony Awards at The Sports Club/LA on June 13, 2010 in New York City. (Photo by Bryan Bedder/Getty Images) *** Local Caption *** David Hyde Pierce

Кери Грант   

Истакнатиот водечки актер од Холивуд, кој  живеел со неговиот колега Рандолф Скот 12 години.

10 Cary-Grant

Вентворт Милер

Од шоуто “Prison Break” и од најновата ТВ серија “Флеш”

11 Wentworth-Miller

Џим Парсонс

Најпознат по серијата “The Big Bang Theory” како Шелдон

11 Jim-Parsons

Интересно

saemMebel

Најдобрите настани за дизајн во 2016

Постојат многу манифестации и настани на кои се претставуваат најновите модели и дизајни на мебел и …