Божиќен водич за подароци – накит

     Сезоната за подарување само што не почнала. Иако ни се чини дека имаме многу повеќе избор од било кога досега, може да биде доста тешко да се пронајде правото парче накит за личност која ни е посебна. Доколку сте во потрага по совршен божиќен подарок, не барајте понатаму. Ова е нашиот избор кој ви го препорачуваме.

Luv-Aj-Triple-Spear-Bracelet-800x1200

Luv Aj Triple Spear Bangle –  88$

Free-People-Hazel-Rays-Collar

Free People Hazal Rays  – 69$

Suzywan-Deluxe-Farrow-Glitter-Earrings

Suzywan Deluxe Farrow Glitter  –  35$

J-Crew-Cuff-Bracelet

J. Crew Wide Crystal Cuff – 198$

12189756_776019859169221_4606462667745682001_n

Nothing But Earrings

 

Интересно

saemMebel

Најдобрите настани за дизајн во 2016

Постојат многу манифестации и настани на кои се претставуваат најновите модели и дизајни на мебел и …