Calzedonia 2015 – костими за капење

Португалскиот модел Сара Сампајо е уште едно име кое направи фотосесија за новата колекција на познатиот бренд Calzedonia. Облечена во стринг  бикини со разиграни и живописни бои.

Интересно

saemMebel

Најдобрите настани за дизајн во 2016

Постојат многу манифестации и настани на кои се претставуваат најновите модели и дизајни на мебел и …