Чизми над колена за оваа есен

        Без разлика дали ќе носите кратко здолниште или фармерки, чизмите над колена се обувки кои ќе ви одговараат оваа есен. Погледнете неколку модели од  ASOS, направени од антилоп кожа.

ALDO-Bove-Tan-Leather-Block-Heeled-Over-Knee-Boots

Carvela-Sammy-Heeled-Over-Knee-Boots

Dune-Stretchy-Leather-Pull-On-Over-Knee-Boots

Асоссс

Интересно

saemMebel

Најдобрите настани за дизајн во 2016

Постојат многу манифестации и настани на кои се претставуваат најновите модели и дизајни на мебел и …