Хана Фергусон ја истакна својата фигура

   Топ моделот Хана Фергусон ја истакна својата фигура во костим за капење од колекцијата на Тори Праверна. Таа позираше во ресорт, на една од плажите што го има ова место. Русокосата убавица беше прекрасна пред објективот на Дејвид Мушегаин, во шарени принтови, тесни бикини и секси детали со исечок.

 

Hannah-Ferguson-Tori-Praver-Swimsuits-2016-01

Hannah-Ferguson-Tori-Praver-Swimsuits-2016-02

Hannah-Ferguson-Tori-Praver-Swimsuits-2016-03

Hannah-Ferguson-Tori-Praver-Swimsuits-2016-04

Hannah-Ferguson-Tori-Praver-Swimsuits-2016-05

Hannah-Ferguson-Tori-Praver-Swimsuits-2016-06

Hannah-Ferguson-Tori-Praver-Swimsuits-2016-07

Интересно

marla_moon6

Елегантни тетоважи

    Шпанскиот уметник на тетоважи, Марла, ги воодушевува своите клиенти со дела кои се прекрасен …