Холивудски двојки кои издржале најдолго да бидат заедно

        2015 година беше тешка година за познатите парови. Бен Афлек и Џенифер Гарнер, Гвен Стефани и Гевин, Меган Фокс и Брајан Остин Грин, се само неколку од познатите двојки кои  објавија дека е крај на нивните врски. Сепак постојат и некои парови кои го издржат тестот на времето, дури и без брак. Земете, на пример, Голди Хоун и Курт Расел, две ѕвезди кои не сакаат да стапат во брак, но чија посветеност не се поколеба повеќе од 30 години.

Long-Term-Celebrity-Couples-Pictures

 

Том Хенкс и Рита Вилсон

Том ханкс и Рита В

 

Сара Џесика Паркер и Метју Бродерик

Сара Џесика

Интересно

saemMebel

Најдобрите настани за дизајн во 2016

Постојат многу манифестации и настани на кои се претставуваат најновите модели и дизајни на мебел и …