Најдобрите моменти од Викторијас Сикрет

      Во очекување сме на новата ревија на Викторијас Сикрет, која ќе се емитува на 08 декември на CBS. За првпат ќе ја видиме Селена Гомез, а на модната писта ќе се појави и Ријана, повторно откако во 2012 ја изведе “Дијаманти“.  Дотогаш да погледнеме дел од убавите моменти кои се случија изминатите години.

Интересно

marla_moon6

Елегантни тетоважи

    Шпанскиот уметник на тетоважи, Марла, ги воодушевува своите клиенти со дела кои се прекрасен …