Слатките “бонбончиња” на Еми наградите

Имаше повеќе од неколку убави познати личности на Еми наградите, кои се одржаа во неделата во Лос Анџелес. Секси ѕвездата, Николај Костер – Валдау беше хит на црвениот тепих заедно со останатите од Game of Thrones. Исто така и Џо Манганиело изгледаше прекрасно со својата свршеница.

Andy-Samberg

Damian-Lewis

David-Oyelowo

Derek-Hough

Hot-Stars-Emmy-Awards-2015-Pictures

Joe-Manganiello

John-Stamos

Jordan-Peele

Liev-Schreiber

Nikolaj-Coster-Waldau

Pablo-Schreiber

Peter-Facinelli

Raza-Jaffrey

Trevor-Noah

Zachary-Levi

 

 

Интересно

saemMebel

Најдобрите настани за дизајн во 2016

Постојат многу манифестации и настани на кои се претставуваат најновите модели и дизајни на мебел и …