Ѕвездата Карла Соуза го истакна своето бикини тело

Karla-Souza-GQ-Mexico-October-2015-Cover

Актерката од “Како да се извлечеш со убиство”, Карла Соуза, се најде на октовриската насловна страница на магазинот GQ Мексико. Со сензационален изглед, таа позира пред Грегори Ален, во црн костум за капење со кој го истакнува прекрасното тело.

Karla-Souza-Bikini-Photoshoot-GQ-Mexico-2015-01

Иако е прилично разголена таа за магазинот “Е” изјави дека уредниците сакале да позира гола како Елса Хоск и Хана Даеивис исто како што го направиле во минатите изданија.

Karla-Souza-Bikini-Photoshoot-GQ-Mexico-2015-02

Karla-Souza-Bikini-Photoshoot-GQ-Mexico-2015-03

Karla-Souza-Bikini-Photoshoot-GQ-Mexico-2015-04

 

Интересно

saemMebel

Најдобрите настани за дизајн во 2016

Постојат многу манифестации и настани на кои се претставуваат најновите модели и дизајни на мебел и …